Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Electra Barf
Cejl 20
602 00 Brno
tel: +420 777 66 76 36
napište nám

NOVINKY

arr3ROZŠÍŘENÍ ROZVOZŮ A OTEVÍRACÍ DOBY PRODEJNYMilí zákazníci, nejspíš jste si všimli, že naše rozvozová kapacita je čím dál častěji... arr3NOVÁ ADRESA PRODEJNYNově nás najdete blíž k centru - v přízemí budovy KOVOTERM na adrese Cejl 20. Vjezd autem je z... arr3TERMÍNY NASKLADNĚNÍ MASAStředa 8.2.2023 AgroBio: Kuřátka jednodenní Šprot celý 1kg Jehněčí masový mix 1kg Zaječí mleté... arr3Spolupráce: VÝCVIK A STŘÍHÁNÍ PEJSKŮTa nejšikovnější trenérka a specialistka na péči o srst, ouška a drápky vašich pejsků. Pejsky bez...

O nás » Odkud maso na BARF pochází
Máme české dodavatele

Naprostá většina mraženého masa z našeho sortimentu pochází z českých jatek, od českých dodavatelů (jedinou výjimkou jsou půlkilové komplety Baron a konina - ty pochází z Německa).

Žádný dovoz z velkých dálek, vše je čerstvě zpracováno, zabaleno do praktických kilových balíčků a hluboce zmraženo.

Maso u nás v obchodě se dlouho neohřeje - tedy nemrazí :) naskladňujeme nejpozději po 14 dnech vše čerstvé. Pokud tedy něco nenajdete skladem, neváhejte se zeptat po mailu či telefonu, je velice pravděpodobné, že v nejbližší době bude naskladněno. 

Když se stane, že nemáme nějaký druh masa dlouhodobě (déle, než týden nebo dva), je to tím, že aktuálně nemají surovinu ani naši dodavatelé. V takovém případě dělají vše proto, aby daný produkt byl v sortimentu co nejdříve.