Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Electra Barf
Preslova 66
602 00 Brno
tel: +420 777 66 76 36
napište nám

NOVINKY

arr3NOVÁ ADRESA PRODEJNYNově nás najdete blíž k centru - v přízemí budovy KOVOTERM na adrese Cejl 20. Vjezd autem je z... arr3TERMÍNY NASKLADNĚNÍ MASAAktuálně máme vše naskladněno :-)     Výše uvedené zboží se objeví v e-shopu, jakmile bude... arr3Spolupráce: VÝCVIK A STŘÍHÁNÍ PEJSKŮTa nejšikovnější trenérka a specialistka na péči o srst, ouška a drápky vašich pejsků. Pejsky bez...

ROZVOZ BRNO
Po - Čt 17:00 - 20:00

Pravidelné rozvozy po Brně Po - Čt mezi 17 - 20hod.

Cena rozvozu je 69Kč a při objednávce nad 1199 Kč máte DOPRAVU ZDARMA!!!

Vzhledem k vyšším cenám pohonných hmot jsme museli přikročit k mírnému navýšení limitu pro dopravu zdarma po Brně. Věříme ale, že i tak jsou naše rozvozy bezkonkurenční a budete nadále spokojeni.

Platba hotově nebo platební kartou u vás na místě, případně bankovním převodem předem.

Objednejte od Po do Čt do 16:00 a zboží Vám dovezeme ještě ten samý den! Platí do naplnění rozvozové kapacity pro daný den.

Při objednání po 16:00 zboží dovezeme v den následující. 

PŘESNÝ ČAS A HODINU ROZVOZU NELZE ZVOLIT -OBJEDNÁVKY VOZÍME MEZI 17 - 20HOD DLE AKTUÁLNÍ TRASY A ČASY DORUČENÍ OZNAMUJEME V DEN ROZVOZU, JSOU V ROZMEZÍ CCA 30MIN. Pokud se Vám čas rozvozu ve zvolený den nehodí, je možné rozvoz naplánovat na den následující.

Bezkontaktní předání je bez problémů možné na požádání - peníze lze poslat předem na účet a zboží Vám potom necháme u dveří.